м. Львів, вулиця Торф'яна, 21

Вирівнювання зубів за допомогою металевих, естетичних і самолігатурних брекетів

Мрієте про правильний прикус та ідеальну усмішку? Перетворіть свою мрію на реальність уже сьогодні разом зі спеціалістами клініки DokOk. Наші ортодонти, як ніхто інші, знають, як успішно впоратися з найскладнішими ортодонтичними проблемами. Для вирівнювання зубів ми запропонуэмо одразу декілька варіантів лікування, які підійдуть пацієнтам різного віку та достатку, а саме встановлення:

  1. металевих брекетів — конструкцій відомих світових брендів, які виготовлені з медичної нержавіючої сталі та сплавів, що не містять шкідливих речовин, зокрема, нікелю.  Серед однозначних переваг такого методу — приємна ціна, надійність, міцність матеріалу, з якого зроблені брекети, ефективність застосування в дорослому та дитячому віці;
  2. керамічних (естетичних) брекетів, які можна підібрати під ваш натуральний колір зубів. Це дозволяє зробити такі конструкції майже непомітними в ротовій порожнині, а сам процес лікування комфортним та не менш ефективним за інші методи;
  3. самолігатурних брекетів — сучасних конструкцій, що не потребують використання додаткових лігатур — гумових або металевих кілець, якими прикріплюють дугу до кожного брекета. Завдяки такому інноваційному підходу вирівнювання зубів відбувається напрочуд швидко та максимально природно. Водночас відсутність додаткових лігатур полегшує процес очищення зубів та догляду за ротовою порожниною.

Бажаєте отримати додаткову інформацію щодо наведених методів лікування? Зателефонуйте до клініки Dokok й завітайте на прийом до наших спеціалістів, які підбирають необхідне лікування та розрахують його вартість. Не зволікайте лікуйтеся зараз і оплачуйте своє лікування частинами! Запис на консультацію за телефоном: +380680058552.

Зателефонуйте мені