м. Львів, вулиця Торф'яна, 21

Раннє ортодонтичне лікування комфортними і красивими апаратами

DokOk, куруючись європейською практикою, рекомендує записати дитину на ортодонтичний огляд якомога раніше, оптимально — до досягнення нею 6-річного віку. Саме в цей час дитяча ротова порожнина починає активно змінюватися, що підвищує виникнення різних патологій. За відсутності своєчасного ортодонтичного втручання такі патології можуть призвести до важких форм деформації, усунути які в більш пізньому віці стає неможливим без хірургічного втручання.Натомість лікування в дитячому віці проходить набагато легше та дає кращі результати. Тож у разі виявлення в дитини дефектів ротової порожнини спеціалісти клініки DokOk зможуть запропонувати декілька варіантів лікування із застосуванням різних ортодонтичних конструкцій:

  • незмінних апаратів для розширення верхньої щелепи (Марко-Росса, Хайрекси різних видів),
  • знімні апарати (пластинки, біо-блоки, твін-блоки),
  • Позаротові апарати для корекції прикусу й кореляції росту обличчя (лицьова маска, Head Gear з різними модулями),
  • брекети 2х4 (брекет фіксується лише на постійні зуби для їхнього швидкого вирівнювання).

 

Щоби досягнення найкращого результату для маленького пацієнта в кожному випадку враховуються індивідуальні особливості дитини, складність ортодонтичної проблеми та побажання батьків. Не зволікати з візитом до ортодонта, адже лікування в клініці DokOk можна почати зараз, а оплати частинами. 

Чекаємо на вас в ортодонтичній клініці у Львові на вулиці Торф'яна, 21. Запис на консультацію за телефоном  +380680058552.

Зателефонуйте мені