м. Львів, вулиця Торф'яна, 21

Оксана НАДІЖКО: Створюючи красиву посмішку та гармонічне обличчя ми покращуємо якість життя наших пацієнтів, підвищуємо самооцінку та можливості самореалізації.

Рівненькі зуби зараз стали справжнім трендом, тож ортодонтичні конструкції сміливо одягають не лише діти, а й дорослі. Адже красива та здорова посмішка — це впевненість та запорука гарного настрою. Про секрети такої посмішки розповіла лікарка-ортодонт та засновниця стоматологічної клініки Ортодонтія DokOk Оксана Надіжко.

Як давно Ви практикуєте ортодонтію?
Я зацікавилась ортодонтією бувши студенткою Львівського національного медичного університету ім. Данила Галицького. Відтоді протягом 20 років я практикую і вивчаю цю галузь стоматології. Прагнучи працювати за світовими стандартами, слідкувати за останніми тенденціями розвитку ортодонтії я постійно беру участь у конференціях та конгресах, а також навчаюсь та переймаю досвід у провідних європейських спеціалістів під час практичних ортодонтичних майстер-класах та стажуваннях.

Нещодавно Ви відкрили власну стоматологічну клініку «Ортодонтія DokOk», розкажіть, як з’явилась ідея створення вузькоспеціалізованого медичного закладу?
Ідея клініки з’явилася не так давно. Ще кілька років тому я навіть не мріяла про власну справу. Я лікарка, я люблю свою професію, роботу з пацієнтами, клінічну практику. Тоді я хотіла вдосконалюватися лише у своїй професії і власне з цією метою потрапила в одну з ортодонтичних клінік Варшави. Саме там вперше з’явилося несміливе бажання “І я хотіла би так працювати!”. Потім були ще інші клініки у Варшаві, Лодзі, Любліні. Там я заглибилася в організацію процесу, створюючи вже власну концепцію. Від моменту коли мрія перетворилася на ціль і до моменту відкриття клініки минулого два роки. “Ортодонтія DokOk” мало нагадує бліді стіни лікарні. Це імовірніше яскрава студія в стилі поп-арт, що виглядає цікаво та привабливо для наших пацієнтів-тінейджерів. А для найменших пацієнтів облаштовано веселий дитячий куточок, де їм вручать сюрприз за сміливість, і, навіть, пригостять цукерками! Мені пощастило знайти однодумців, людей захоплених своєю справою, котрі хочуть розвиватися та вдосконалюватися. Для мене та моєї команди фахівців, ортодонтія — це не лише вирівнювання зубів, а й захоплення та любов усього життя! Створюючи красиву посмішку та гармонійне обличчя — ми підвищуємо самооцінку наших пацієнтів, додаємо їм впевненості в собі на шляху до більш щасливого та успішного життя.Які послуги надають у клініці «DokOk ортодонтія»?
Ми спеціалізуємось насамперед на ортодонтичних послугах. Для цього в нас є увесь спектр необхідного обладнання для повноцінної діагностики та лікування. Також у клініці можна зробити якісну професійну гігієну, а ще ми надаємо терапевтичні та ортопедичні послуги.

У якому віці варто привести дитину на прийом до лікаря-ортодонта?
Зазвичай знайомство дитини з ортодонтом відбувається у віці 6-7 років, коли на зміну молочним приходять перші постійні зубки. Це час, коли досвідчений ортодонт помітить перші ознаки зубо-щелепової патології. Однак, якщо ви помітили в дитини асиметрію обличчя, порушення вимови, або зубки розташовані неприродним шляхом, у такому випадку варто раніше звернутися до лікаря-ортодонта. Адже лікування неправильного прикусу в ранньому віці є найефективнішим, найпростішим, дає можливість уникнути ускладнень у майбутньому, тай, зрештою, воно значно дешевше ніж лікування в старшому віці. У цьому віці ортодонт має можливість впливати на ріст кісток черепа, скеровуючи його в напрямку гармонійного розвитку обличчя. Ви не уявляєте, скільки разів, скеровуючи 17-18 літню дівчину на складну ортогнатичну операцію на обличчі, я думала “Де ж ви були раніше!”.Наскільки ефективне застосування ортодонтії в старшому віці?
Дорослі пацієнти лікуються довше ніж діти, а саме лікування є складнішим. У дорослих пацієнтів ми можемо зробити патологію менш помітною, або запропонувати їм складне хірургічне лікування. Відсоток зрілих пацієнтів, які задля красивої та здорової посмішки, готові певний час походити з ортодонтичною конструкцією росте. Для дорослих ми можемо запропонувати керамічні брекет-системи, які мають більш естетичний та малопомітний вигляд, а також популярне зараз лікування з допомогою непомітних кап-елайнерів. Це прозорі пластинки виготовлені на 3D-принтері, вони не містять металу та дуже ефективні для вирівнювання зубів. Капи, у порівнянні з іншими ортодонтичними конструкціями, не створюють обмежень у харчуванні та гігієні.

У яких виробників замовляєте апарати для лікування?
Мій життєвий принцип — вибирати найкраще із доступного. У роботі ортодонта якісний матеріал має дуже велике значення, бо на вигляд складно відрізнити китайський брекет від німецького, чи американського. Але після завершенню лікування ефект цього брекета буде точно іншим. Тому я обираю лише якісні матеріали. Упродовж останніх десяти років працюю із німецьким виробником брекетів Forestadent. Я особисто була на святкуванні сторіччі цієї компанії в Німеччині та бачила виробництво. І з впевненістю можу рекомендувати їхню продукцію своїм пацієнтам. Також обираю матеріали ще кількох іноземних виробників, які мають ліцензію в Україні.

Cкільки пацієнту обійдеться встановлення ортодонтичних конструкцій?
Ми клініка орієнтована на середній клас. Кожному пацієнту ми підбираємо максимально ефективне лікування, а також доступне для нього за ціною. За потреби послугу можна оплатити частинами впродовж року. Більшість ортодонтичних проблем краще лікуються саме в ранньому віці. Тому, чим швидше батьки звернуть увагу на проблему, тим ефективнішим та дешевшим буде лікування.

Інтервью опубліоковано у журналі ЕГОЇСТ. 

Зателефонуйте мені