м. Львів, вулиця Торф'яна, 21

Елайнери - непомітне вирівнювання зубів

Що таке елайнери
Елайнери — це прозорі капи для вирівнювання зубів і прикусу. Сьогодні це одна з найкомфортніших технологій вирівнювання зубів. Самі капи виготовляються з допомогою 3D друку в лабораторії. Сучасні цифрові технології дають можливість візуалізації майбутнього результату лікування, моделювання всіх процесів виправлення прикусу й дозволяють точно спланувати лікування. Також розраховується необхідна кількість кап, термін лікування. Найцікавіше, що на екрані можна побачити майбутнє положення зубів пацієнта ще до початку лікування.

З чого почати
Лікування потрібно почати з діагностики. Це найвідповідальніший і найдовший етап. Лікар-ортодонт зробить панорамний знімок, ТРГ, фотографії, а також зліпок щелепи. У лабораторії виготовлять моделі, сканують і створять віртуальну копію зубів. Після чого ортодонт складе вам індивідуальний графік лікування.

Особливості лікування
Набір елайнерів змінюється кожні 2 тижні. Час їхньої дії має бути не менше 22 годин на добу протягом 2–3 тижнів. Контрольні візити до ортодонта зазвичай відбуваються один раз на 2 місяці і тривають 15 — 20 хвилин. Термін лікування коливається в середньому від 5 до 18 місяців і залежить від складності патології.
Їх справді не видно
Елайнери — справжня прикраса для Вашої посмішки. Прозорі, гладкі, непомітні, навіть, із дуже близької відстані, додають оптичного блиску і створюють
ефект відбілювання зубів.

Чи заважають елайнери
Елайнери не містять жодних металевих елементів тож не натирають слизову оболонку і є максимально комфортними для пацієнта. Вам не доведеться міняти своїх звичок: можна їсти звичайну їжу, займатися спортом, виступати перед аудиторією, фотографуватися з друзями, чистити зуби так, як ви звикли.

У який випадках підходить лікування елайнерами

У яких випадках неможливе лікування елайнерами

Переваги елайнерів

Зателефонуйте мені