м. Львів, вулиця Торф'яна, 21

Діагностика в стоматології

Доброго дня- саме з цих слів починається знайомство пацієнта з лікарем, а з діагностики починається лікування.

Краса та функція це те, що ми прагнемо отримати наприкінці нашого лікування. Та для того аби вийшла цілісна картина потрібно скласти всі пазли разом. Так само і в ортодонтії, щоби вибрати напрямок, метод чи апарат для лікування нам потрібно провести детальні обстеження, а саме :

— Вимірювання моделей;

— ТРГ;AudaxCeth;

— ОПТГ;

— Кт;

Розглянемо пазли нашої мозаїки більш детально :

Пазл 1: Вимірювання моделей

Гіпсові моделі є точною індивідуальною копією щелеп пацієнта. На їхній основі, лікар може порахувати, визначити розміри, розташування зубів та їх співвідношення одне до одного. Розглянути з усіх боків та побачити такі деталі, які в ротовій порожнині побачити важко.

Пазл 2: ТРГ (Телерентгенографія) ;

Це рентгенологічне дослідження бокової проеції черепа, яке дає нам можливість визначити ріст щелеп притаманний пацієнту, тип патології (зубоальвеолярну, скелетну) і гармонію між кістками та мякими тканинами.Точний математичний обрахунок забезпечує нам компютерна програма AudaxCeth.

Пазл 3: ОПТГ (Ортопантомограма)

Панорамний рентгенологічний знімок верхньої й нижньої щелепи.Цей метод дає нам змогу побачити, як розташовані зуби чи під кожним молочним зубчиком є постійний (що буває не завжди), напрямок їхніх коренів та стадії формування й розсмоктування, кістку та її рівень, скроневонижньощелепний суглоб.

Пазл 4: КТ (Компютерна томографія)

Метод рентгенологічного дослідження з допомогою якого в зД проекції ми можемо детально розглянути окремі зуби і прилеглі тканини. Аби лікування було безпечним, а не лише красивим ми можемо визначити товщину кістки пацієнта, щоби знати в яких межах ми можемо рухатись.

Після отримання та обрахунку всіх результатів досліджень, ми можемо встановити точний діагноз та обгрунтувати план лікування кожному з пацієнтів.

Здавалося би, усього чотири пазли, а яку картину можна отримати!

Завдяки цьому ми на крок ближче станемо до красивої посмішки та здоровя, адже це найбільша цінність людини!

 

 

 

Зателефонуйте мені